Wieczory panieńskie SPA

Coraz większą popularnością cieszą się wieczory panieńskie SPA. Jaki jest tego powód? To proste – wspólne spędzanie czasu na upiększających zabiegach jest doskonałą okazją do zacieśnienia więzi między przyjaciółkami oraz wspólnej radości. Dodatkową zaletą jest starannie wypielęgnowane ciało – ten stan będzie wciąż utrzymywał się w dniu ślubu, więc korzyść jest podwójna!

Szczegóły wieczoru

Nasza oferta zabiegów jest szeroka, dzięki czemu możliwe jest dobranie ich do preferencji uczestniczek wieczoru. Szczegóły obsługi imprezy każdorazowo ustalamy indywidualnie, dzięki czemu nie ma dwóch takich samych wieczorów, a ich uczestniczki mogą cieszyć się pełną przyjemnością, jaka płynie z poddawania się usługom naszych specjalistów.

Oferta

W ofercie posiadamy różne rodzaje masażu, a także zabiegi na twarz i ciało. Efektem każdego masażu będzie wspaniałe samopoczucie, które bierze się z rozluźnionych mięśni, usunięcia z ciała napięć i blokad, a także stymulacji krążenia, co pozwoli na lepszą przemianę materii. Proponowane przez nas zabiegi rozpieszczą ciało i zmysły. Stosujemy najwyższej jakości specjalistyczne preparaty, wśród których znajdują się między innymi… czekolada i diamenty. Wrażenia po takich rytuałach są niezapomniane, a wspaniały wygląd i samopoczucie utrzymują się jeszcze przez długi czas!