was successfully added to your cart.

Koszyk

info@spaforyou.com.pl Spa Warszawa Spa Warszawa
5 stars - based on 1 reviews
100
ul. Senatorska 13/15 Warszawa 00-075
695 34 24 34 PLN Hours: Mo-Su 10:00-21:00

Odpowiednia pielęgnacja skóry pozwala zachować piękny, młody wygląd, utrzymać cerę w dobrej kondycji i skutecznie opóźnić proces starzenia. W Spa For You wykonujemy zabiegi na twarz dla Pań i Panów: nawilżające, odświeżające, dotleniające, odżywcze, regenerujące. Proponowane zabiegi z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków sprostają potrzebom każdego rodzaju skóry i przynoszą doskonałe efekty, co potwierdzają opinie naszych Gości.

Zadzwoń i zarezerwuj teraz

+48 695 34 24 34

Szeroka oferta zabiegów pielęgnujących:

Masaż Kobido

60 min – 350 PLN, 90 min – 420 PLN

Kobido to japoński masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Nawet jedna sesja masażu Kobido pozwala uzyskać efekt dodatkowej regeneracji i odzyskania sił, Poprzez pracę na punktach akupresurowych przywracamy harmonię całego organizmu.

Czym jest japoński masaż Kobido?

Japoński masaż Kobido to zmysłowe doświadczenie, które zapewnia uczucie odprężenia i ukojenia dla całego ciała. To nie tylko standardowe masaż, ale prawdziwy rytuał, który pomaga w odbudowie równowagi ciała, umysłu i ducha. Kobido, znaczący „starożytna droga piękna”, wykorzystuje starożytne techniki masażu w połączeniu z nowoczesnymi metodami, aby stworzyć kompleksowy i niestandardowy masaż dla każdej osoby. Masaż Kobido pomaga w poprawie krążenia krwi, wzmacnia system odpornościowy, zwiększa elastyczność mięśni i przeciwdziała starzeniu się skóry. Jeśli szukasz sposobu na relaks i odprężenie, japoński masaż Kobido jest doskonałą opcją.

Dla kogo przeznaczony jest masaż Kobido?

Masaż Kobido to jedna z najstarszych japońskich technik terapeutycznych, którą stosowano już w okresie Kamakura . Skierowana jest do osób, które chcą poprawić kondycję skóry, odprężyć ciało oraz wyciszyć umysł. Metoda Kobido polega na stymulowaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu poprzez delikatny dotyk palcami, masaż za pomocą bambusowych wałeczków oraz delikatne uderzenia. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyraźnie poprawić kondycję i wygląd skóry, jednocześnie relaksując się i wyciszając umysł.