was successfully added to your cart.

Koszyk

info@spaforyou.com.pl Spa Warszawa Spa Warszawa
5 stars - based on 1 reviews
100
ul. Senatorska 13/15 Warszawa 00-075
695 34 24 34 PLN Hours: Mo-Su 10:00-21:00

Pakiety Day Spa Warszawa

Pakiety Day Spa to nowość w ofercie Spaforyou w Warszawie. Dzięki nim można zapomnieć na chwilę o codziennych obowiązkach oraz towarzyszącym im stresie i w pełni się zrelaksować. Pakiet umożliwia uczestnictwo w zabiegach takich jak masaż czy peeling. Można skorzystać z tej oferty samemu/samej lub też wręczyć pakiet wybranej przez siebie osobie jako prezent. Jeszcze inna możliwość to masaż relaksacyjny dla dwojga osób. Wydaje nam się, że jest to jak ciekawa propozycja na wspólne, miłe spędzenie wolnego czasu.

Możesz być spokojny/a o swoje zdrowie, każdy z oferowanych przez nas zabiegów przeprowadzany jest przez osoby mające odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Stosowane przy tym kosmetyki posiadają wszelkie wymagane atesty. Dzięki naszym zabiegom każdy może zrelaksować się, pozbyć się stresu związanego z pracą i poprzez to znacznie poprawić swoje samopoczucie. Jak więc widać jest to znakomity sposób na odpoczynek po pełnym napięcia psychicznego tygodniu pracy, związanym np. z realizacją ważnego, wymagającego wysokiej koncentracji zadania. Po naszych zabiegach każdy powróci do codzienności z nowym zapasem sił i optymizmem. Zainteresował Cię opis naszej oferty i uważasz, że jest to coś w sam raz dla Ciebie, coś, czego potrzebujesz? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości, jakie dają pakiety Day Spa w Warszawie.

PAKIETY SPECJALNE

DZIEŃ W SPA: 3 h – 780 PLN

Zabieg intensywnie nawilżający na twarz, peeling z masażem relaksacyjnym na ciało oraz zabieg spa na stopy i dłonie.

SPECJALNOŚĆ SPA FOR YOU: 3,15 h – 890 PLN

Spraw sobie przyjemność wyjątkowym zabiegiem Spa For You – Spilantol Mimical Effect -Luksusowy Zabieg Spłycający Zmarszczki, Odświeżający Peeling Ciała, Relaksacyjny Masaż Ciała z Maską Odżywczą.

DLA DWOJGA: 70 min – 640 PLN

Zapraszamy na masaże relaksacyjne w podwójnym pokoju.

Rezerwacje – zadzwoń teraz: 

Spa For You: +48 695 34 24 34

Jesteśmy otwarci również w niedzielę.