Redukcja cellulitu SpaFourYou Warszawa

Cellulit jest problemem dotykającym kobiet w różnym wieku. Wywołuje go zbyt duża ilość wody w organiźmie, przyczyną jego wystąpienia może być również zbyt duży przyrost tkanki tłuszczowej.

Z tych dwóch powodów mogą powstać zwyrodnienia w tkance podskórnej, znane jako cellulit. Prawdopodobieństwo wystąpienia problemu jest większe, gdy kobieta prowadzi siedzący tryb życia, nie jest aktywna fizycznie. Na szczęście kosmetologia daje możliwość skutecznej walki z cellulitem. Przykładem są zabiegi wykonywane w SpaForYou.

Oferujemy pakiet masaży, które trwają 45 minut każdy. W ramach pakietu odbywa się sześć takich zabiegów. W czasie ich trwania wykorzystywana jest maszyna wibracyjna ThalgoTech, którą stosuje się na udach i brzuchu. Zabieg obejmuje również peeling całego ciała oraz masaż ręczny, bez użycia maszyny. Skutecznie zwalczy on zmiany cellulitowe nawet wtedy, gdy są one już mocno zaawansowane. Podkreślić jednak należy, że wszelkiego rodzaju masaże powinny być wspomagane zmianą trybu życia, a więc wprowadzeniem przez kobietę aktywności fizycznej do swojego standardowego planu dnia. Zmianie powinien również sposób odżywiania. Pani cierpiąca na cellulit powinna zrezygnować z nadmiernego spożywania słodyczy, stołowania się w lokalach typu fast- food, odradzane jest również w takim przypadku białe pieczywo. Kolejne zalecenie to unikanie zbyt dużej ilości soli w potrawach, należy również trzymać się z daleka od alkoholu. Zmagasz się z cellulitem? Zapraszamy do SpaForYou, pomożemy Ci pozbyć się tej nieprzyjemnej przypadłości.