was successfully added to your cart.

Koszyk

info@spaforyou.com.pl Spa Warszawa Spa Warszawa
5 stars - based on 1 reviews
100
ul. Senatorska 13/15 Warszawa 00-075
695 34 24 34 PLN Hours: Mo-Su 10:00-21:00

Piękne wystylizowane brwi i rzęsy stanowią oprawę oczu, poprawiają rysy twarzy i nadają jej charakteru. Każde oko jest inne, dlatego do każdej Klientki podchodzimy indywidualnie, zapewniając specjalną oprawę. Zapraszamy na regulację i hennę brwi i rzęs w Warszawie w Spa For You, nasze kosmetyczki doskonale wiedzą jak dopasować kształt brwi do owalu twarzy i jaki wybrać kolor henny.

Do stylizacji oprawy oka używamy najwyższej jakości henny marki ReflectoCil dostępnej w odcieniach brązu, grafitu, szafiru oraz czarny. Preparat utrzymuje się na włosach do 4 tygodni, nie barwi skóry i nie niszczy włosków. Możliwość mieszania kolorów pozwala uzyskać idealny odcień. Henna brwi i rzęs nadaje oczom wyrazistości i podkreśla urodę. Farbowanie brwi i rzęs henną to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nia mają czasu codziennie ich malować. Można ją stosować w każdym wieku. Henna rzęs pozwala uzyskać efekt zagęszczonych rzęs.

Regulacja brwi

Kształt brwi nie może być przypadkowy, powinien eksponować oczy, współgrać z kształtem twarzy i wyglądać naturalnie. Regulacja brwi wpływa na nasz wygląd, powierz swoje brwi stylistkom ze Spa For You. Za pomocą korekcji łuku brwiowego wyszczuplimy twarz, optycznie zmienimy jej kształt i odpowiednio wymodelujemy. To zabieg, który regularnie powinna wykonywać każda zadbana kobieta w celu podkreślenie urody.

Cennik stylizacji brwi i rzęs

W naszym salonie wykonujemy szereg usług w zakresie stylizacji okolic oczu. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów stylizacji oczu, takich jak regulacja i henna rzęs i brwi. Naszym Klientkom polecamy zabieg w pakiecie lub pojedynczo. Poniżej przedstawiamy szczegółowy cennik poszczególnych usług.

Henna brwi – 15 min – 40 PLN

Henna rzęs 15 min – 40 PLN

Regulacja brwi – 15 min – 30 PLN

Regulacja brwi lycon – 15 min – 40 PLN

Pełna stylizacja (henna brwi, henna rzęs, regulacja brwi) – 45 min – 100 PLN

Wyregulowane, dopasowane do kształtu twarzy brwi posiadające odpowiedni kolor, oraz gęste, ciemne rzęsy to gwarancja pięknego i atrakcyjnego wyglądu. Zapraszamy do naszego salonu Spa For You na regulację brwi oraz hennę brwi i rzęs.

Stylizacja rzęs Warszawa Lotnisko – Warszawa Stare Miasto – regulacja brwi