Wieczory panieńskie SPA

Coraz większą popularnością cieszą się wieczory panieńskie SPA. Jaki jest tego powód? To proste – wspólne spędzanie czasu na zabiegach relaksacyjnych lub upiększających jest doskonałą okazją do zacieśnienia więzi między przyjaciółkami oraz wspólnej radości. Dodatkowa korzyść to rezultaty zabiegów – przede wszystkim odpoczynek, przyjemność, aksamitna, pachnąca i nawilżona skóra.

Szczegóły wieczoru

Nasza oferta zabiegów jest szeroka, dzięki czemu możliwe jest dobranie ich do preferencji uczestniczek wieczoru. Szczegóły obsługi imprezy każdorazowo ustalamy indywidualnie, dzięki czemu nie ma dwóch takich samych wieczorów, a ich uczestniczki mogą cieszyć się pełną przyjemnością, jaka płynie z poddawania się usługom naszych specjalistów.

Oferta

W ofercie posiadamy różne rodzaje masażu, a także zabiegi na twarz i ciało. Efektem każdego masażu będzie wspaniałe samopoczucie, które bierze się z rozluźnionych mięśni, usunięcia z ciała napięć i blokad. Proponowane przez nas zabiegi rozpieszczą ciało i zmysły. Stosujemy najwyższej jakości kosmetyki i preparaty. Wrażenia po takich rytuałach są niezapomniane, a wspaniały wygląd i samopoczucie utrzymują się jeszcze przez długi czas!

Relaksacyjny masaż pleców, peeling ciała czy odświeżający zabieg na twarz? Same skomponujecie swój zestaw zabiegów i pozwólcie terapeutom Spa For You sprawić by ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Wiemy jak to robić. Świece, zapach, muzyka, dekoracje tematyczne w połączeniu z relaksem w gabinetach zabiegowych to jest to czego szukacie.
Spa For You Wieczory Panieńskie i spotkania w spa:
pięć salonów w 5* warszawskich hotelach do wyboru
lampka Prosecco i owoce  na przywitanie
każda oferta przygotowywana indywidualnie, pakiety już od 260 PLN za osobę

Zadzwoń i dowiedz się jak możemy przygotować Twój Wieczór Panieński.

+48 695 34 24 34 | +48 693 64 33 63