was successfully added to your cart.

Koszyk

info@spaforyou.com.pl Spa Warszawa Spa Warszawa
5 stars - based on 1 reviews
100
ul. Senatorska 13/15 Warszawa 00-075
695 34 24 34 PLN Hours: Mo-Su 10:00-21:00

Depilacja woskiem Warszawa Spa For You

Specjalizujemy się w zabiegach depilacji woskiem, to najbezpieczniejsza i najpopularniejsza metoda pozbywania się włosków. Zabieg polega na wyrywaniu włosków wraz z cebulkami, dzięki czemu efekty utrzymują się nawet przez 5 tygodni. Wyspecjalizowanie w depilacji i wykorzystanie wysokiej jakości wosku pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług. Trwała depilacja woskiem może być wykonywana na dużych powierzchniach i na wszystkie partie ciała. Już po pierwszej kuracji włoski odrastają wolniej, są rzadsze i delikatniejsze, a z czasem stają się coraz słabsze. Depilacja bikini, nóg, pach i innych części ciała w Spa For You to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności, co potwierdzają liczne opinie naszych Klientek.

Nie czekaj, umów się na wizytę. Depilacja woskiem to szybka, dokładna i skuteczna metoda usuwania owłosienia wraz z cebulkami. Dzięki temu możesz cieszyć się gładką skórą nawet do 5 tygodni. Sprawimy, że poczujesz wyższy poziom komfortu i higieny. Ogromna wiedza i lata praktyki owocują sprawnością przeprowadzania zabiegów przez nasze kosmetyczki.

Wosk twardy Lycon

Depilacja woskiem w Warszawie

Bezbolesna depilacja Lycon to perfekcyjna gładkość i ekskluzywność. Niska temperatura topnienia wosku, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność, zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Woski do depilacji Lycon wykorzystywane w naszym SPA w Warszawie określane są jako bezbolesne. Dzięki wykorzystaniu technologii dwutlenku węgla i obecnej w olejku aromaterapeutycznym połyskującej mikroniki uzyskano maksymalny efekt redukcji bólu. Warstwa ochronna pomiędzy woskiem i skórą, sprawia że wosk odkleja się bardzo delikatnie, a ból jest prawie niewyczuwalny. Dzięki nakładaniu wosku pod włos, metoda ta jest skuteczna nawet przy bardzo krótkich włosach.

Cennik depilacji

Bikini – 30 min – 110 PLN

Bikini Brazilian – 45 min – 180 PLN 

Nos i uszy – 15 min – 50 PLN

Pachy – 15 min – 80 PLN

Broda | górna warga | brwi – 15 min – 50 PLN 

Łydki – 30 min – 190 PLN

Całe nogi – 45 min – 320 PLN

Przedramiona – 30 min – 140 PLN 

Całe nogi | klatka piersiowa | plecy – 45 min – 270 PLN

Wosk paskowy

Depilacja woskiem miękkim to idealne rozwiązanie dla osób ceniących szybkość. Polecana podczas usuwania owłosienia z większych partii ciała.

Łydki | przedramiona – 30 min – 90 PLN 

Uda | całe ręce | brzuch | całe nogi | klatka piersiowa | plecy – 45 min – 160 PLN 

Skuteczne usuwanie owłosienia – przebieg zabiegu

W naszym salonie depilacji woskiem w Warszawie skutecznie pozbędziesz się niechcianego owłosienia. Przed zabiegiem kosmetyczka oczyści i odtłuści skórę, a następnie znieczuli i ochłodzi za pomocą specjalnych kosmetyków. Kolejno na depilowaną część ciała nakłada się wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów, a kolejno usuwa w przeciwnym kierunku za pomocą bawełnianych pasków lub bez pasków w przypadku wosku twardego. Zabieg jest bezbolesny. Mogą wystąpić delikatne podrażnienia i zaczerwienienia, na które stosujemy kosmetyki o działaniu kojącym. Po zabiegu zalecamy stosowanie kosmetyków opóźniających odrost włosów. Aby mieć pewność, że depilacja woskiem przyniesie zamierzony efekt pamiętaj, aby w dniu zabiegu nie używać kremów i balsamów.

Zalecenia po zabiegu:

  • należy unikać kąpieli w chlorowanej lub słonej wodzie – do czasu zaniknięcia podrażnień,
  • nie należy opalać się i korzystać z solarium i sauny,
  • nie należy stosować dezodorantów z alkoholem,
  • warto stosować balsamy nawilżające i kosmetyki opóźniające odrastanie włosków.

Chcesz pozbyć się niechcianego owłosienia na nogach, plecach, a może kusi Cię depilacja okolic intymnych? Zapraszamy do naszego salonu Spa For You.

Depilacja woskiem Warszawa

Umów się na depilację!